МЕНИ
НАЈДЕТЕ

Services

Goldsands Hotel Langkawi is strategically located at the bayou of the Kuah River in the center of the Langkawi Archipelago, looming over the estuary that opens out to the Straits of Malacca.

Ние ви нудиме

Удобности

 • телевизор со рамен екран
 • сателитска телевизија
 • клима уред
 • пегла
 • фен
 • када
 • туш
 • биде
 • пешкири за капење
 • поглед кон град
 • телефон
 • Wi-Fi
 • два кревети за по едно лице
 • огледало
 • закачалки
 • гардеробер
 • даска за пеглање
 • минибар
 • звучно изолирана соба
 • «King size» кревет
 • балкон
 • брачен кревет
 • поглед кон море
 • три кревети за по едно лице
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>